Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

potkani, papoušci, morčata...

Kikí a Safira

Kikí a Safira

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (130 | 82%)

Návštěvní kniha

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3096"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Mám korelu a do mucholapky se nám jednou zamotala taky jsem jí to hned umívala a už je to v pořádku . Moc hezká stránka . Stránek kde je něco o papouší je málo a takhle je super! smileysmileysmiley
Děkuji za poutavé stránky, kde jsem se mnoho dozvěděla o kanárcích, mám doma spoustu zachráněných zvířátek, mezi nimi kanárka bez nožičky -neštastnou náhodou mu agapornisové uzobli nožku, ale malý bojovník se nevzdal a krásně zpívá. Díky za rady!!
Ahoj,
to jsou opravdu moc pěkné stránky. Chválím
dobrý den, sháním samičku papouška nádherného. Nejlépe letošní. Kdyby ste někdo věděl tak prosím pište. Děkuju
Mám krásného potkánka jménem Roneček,jen nevím rasu - je bez srsti,ale ne klasik naháč, růžový s černými fleky a hlavičkou,má už 15cm +16cm ocásek.Koupila ho jako miminko 25.srpna 2013. Poradíte mi..?
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley ale na konec stejnesmiley nebo spis smiley
Dobry den nema tady nekdo na prodej andulku nejlepe zluto zelenou ale jestli je jineho tak klidnesmileysmiley
Dobry den mohl bych dostat od znamího papouška nadherneho kterymu je asi rok chtel bych ho mít jako mazlíček je to klidny jedinec a nevim jestli ho naučim poslouchat a nejake male přikazy za rychlou odpověd dekujismileysmiley
Text odpovědi na dotaz o papoušku nádherném z 2. 6. 2012 je rozdělen na tři příspěvky, začátek je ten nejspodnější s nejstarším časem vložení. Trošku mě vypeklo, že se sem zřejmě nedá napsat delší text v celku. (Tyhle stránky jsem tvořila mimo jiné také jako vlastní "samovýuku" v tvoření stránek a do dnes jsem bohužel nezjistila jak udělat, aby se sem dal psát delší text, tak mě omluvte.
Ptáci se tímhle krmením partnera snaží při námluvách získat samičku, a protože ptáci své lidské oblíbence tak trochu za ptačího partnera považují, dělají to i lidem.
Z toho co píšete si myslím, že vašemu papouškovi nic z potravy, hraček do klece nebo proletování nechybí, takže tady asi důvod křičení nebude. Možná se na sebe snaží křikem upozorňovat, před návštěvami možná projevuje trochu žárlivosti na vás jako své lidi a asi si před návštěvou hájí i teritorium. Snad jedině to odnesení i s klecí do jiné místnosti, když má návštěva přijít by mohlo trochu pomoct. Myslím si, že ptáci se vlastně ani moc trestat za nevhodné chování nedají, snad jen to přehození látky přes klec, když zrovna v kleci je může trochu papouškovi vysvětlit, že tolik křičet nemá, ale jak jsem psala výše tohle je jen rada ze starších knížek, já jsem ji v praxi ověřit nepotřebovala. Možná se s tím křikem trochu uklidní až bude starší třeba tak 2 nebo 3 roky a možná k tomu také napomůže i to až si z vaší rodiny vybere nějakého oblíbence.
Držím palce ať se z vašeho papouška postupně stane příjemnější domácí společník.
14.10.2017 16:38:49
desmodus-rotundus
1
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zvířecí přátelé obohacují náš život
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one